BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žvilgsnis į rudenį…

Visi metų laikai savaip žavūs. Ir nors ruduo nėra pats mėgstamiausias mano metų laikas, neįmanoma juo nesižavėti. Ypač dabar, kai medžiai dažosi įvairiausiomis spalvomis.
O jei dar bandai įamžinti tuos gražius vaizdus, tada atrodo ir akys plačiau atsimerkia, ir spalvos gražesnės.
Gal todėl, kad beieškodami gražių kadrų traukiame į gamtą. Gal todėl, kad dažniau stabtelime ir apsidairome, nes juk per nuolatinį bėgimą daug ko nepastebime.
Nerealu gamtoje, ypač pastaruoju metu, kai saulėti orai leidžia mėgautis rudeniškais malonumais.


Norim pasidalinti tomis gražiomis rudeniškomis akimirkomis, kuriomis džiaugėmės mes.
Ruduo be grybavimų ne ruduo. Na tai kas, kad mes nevalgom grybų. Vis tiek grybaujam, juk tai taip smagu. Nors laimikis ir ne itin gausus, bet kiekvienas rastas grybukas suteikė daug gerų emocijų.

Rudeniniai rytai, kuriems būdingi tiršti rūkai taip pat gali būti savotiškai žavūs. Ypač jei nereikia niekur skubėti ir gali stebėti besisklaidantį rūką virš Nemuno. O stebint iš paukščio skrydžio vaizdai dar įspūdingesni.

ref=’https://photos.google.com/share/AF1QipMw7P1XXaKXYfOuIM64OsT9If-PRMKVOk0z6B-tZ1R89nQScuLUsjRso5z8OM40tA?key=VDA4Tzk1U3U4MmR2dW1Kbm9CRFJydWktR2l1bGNB&source=ctrlq.org’>

Medžiai, atrodo kasdien keičia savo rūbą. Tartum dailininkas teptuku, kaskart brūkšteli per juos, suteikdamas vis kitokį atspalvį, įliedamas vis sodresnių spalvų.

Tokie vaizdai gali būti geriausia terapija. Reikia kuo ilgiau juos išsaugoti atmintyje, kad guostų ir ramintų, kad padėtų ištverti tą niūrųjų, tamsųjį laikotarpį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą