BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

VELYKŲ LAUKIMAS…

Tartum atėjusio pavasario pranašai,namuose ima rodytis tam tikri ženklai, liudijantys, kad artėja gražiausia pavasario šventė Velykos.

Jei jau atbunda gamta, tai ir namuose norisi tos atbundančios gamtos požymių. Tad pirmosios puošmenos yra pražydusios šakelės.Neišbus jos iki pačių Velykų, bet tikimės, kad jas pakeis sužaliavusios beržų šakelės. Pamerkėm tik dabar, nes norim, kad sužaliuotų būtent šventėm. O kol žaluma nepasirodė, ją atstoja ant šakelių užmauti žali karoliukai.
Kadangi Airidas lanko būrelį “Dailusis medis”, mūsų medelyje apsigyveno du mediniai paukščiukai. O jei jau yra paukščiukų, jiems reikia ir inkilėlių. Inkilėliai pagaminti iš medinių ledų pagaliukų.


Kažkaip kelinti metai iš eilės, papuošimuose dominuoja žalia spalva. Šiemet žaliuosius darbelius papildė žalias dviratis (triratis), kuriuo Velykų bobutė galėtų vežti velykaičius.
Šis dviratukas mamos kūrinys. Čia prireikė ir tėvelio pagalbos, kad iš vielos sukonstruotų rėmą.


Savo vietą atrado ir sūnaus nuspalvinti akmenėliai.

Tradiciškai namuose atsiranda “margučių paroda”. Smagu, kai ir svečiai gali ją apžiūrėti, smagu ir patiems ja pasidžiaugti. Mama gamino savo “skudurinukus” ( audinio skiautelėmis dekuoruoti išpūsti kiaušiniai) Airidas popierinius….
Ir dar išbandytas naujas būdas pagaminti margutį .. Sūnus sugalvojo apklijuoti išpūstą kiaušinį, skylamušiu padarytomis popierinėmis gėlytėmis.Gavosi toks pasišiaušęs margutis. Rezultatas nuvylė, bet jis vis tiek užims garbingą vietą margučių pintinėlėje.

Pats švenčių laukimas prilygsta ir pačiom šventėm. Net sunku pasakyti kas smagiau. Ruoštis, kurti ir džiaugtis naujai gimstančioms idėjom ir jų įgyvendinimu. Ar švęsti…

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą