BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘tiesiog gražu’ kategorija

Kauno šviesų festivalis…

2017-11-20

Sakyčiau gana puiki idėja taip išsklaidyti tamsą, nušviečiant tam tikrus pastatus įvairiomis spalvomis. Ne tik tamsą, bet ir niūrias nuotaikas, kurias sukelia toks lietingas ruduo.
Tikriausiai jau grožėjotės, lankėtės…
O jei ne, mes pasidalinsime savo patirtomis akimirkomis.Kiekvieną lapkričio savaitgalį taip nušvinta vis kitas Kauno pastatas. Mes grožėjomis nušviestu Soboru (Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia).
Jau buvo apšviesta Kauno pilis, o sekantį savaitgalį nušvis Jėzuitų bažnyčia. O gruodį nušvis Kauno muzikinis teatras.
“Kauno šviesų festivalis - Kauno miesto savivaldybės iniciatyva. Jį įgyvendina viena iš šviesos instaliacijų pradininkių Lietuvoje „Leggato” komanda.”
Gaila, kad Kaunas mums ne visai šalia, tai tikrai nelabai turime galimybių apsilankyti kiekvieną savaitgalį.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

IR NIEKUR NEIŠVYKUS GALIMA PAMATYTI ŠĮ TĄ GRAŽAUS IR ĮDOMAUS

2017-10-22

Skubame, bėgame ir daug ko pastebėti tiesiog nesuspėjame. Arba pastebime, bet neturime laiko stabtelėti…
Bet kol auga vaikai pastebime daug daugiau. Nes tai ką matome mes norime parodyti vaikams, o tai ko nematome mes, mums parodo mūsų mažieji.
Kartais tai tiesiog smulkmenos. Bet ir smulkmenos gali visai maloniai nuteikti. Tai tiesiog gražu, o grožis juk gydo sielą, pakylėja, suteikia energijos.
Štai prie kokio gražaus arkliuko stabtelėjome pamatę jį pakelėje. Jį pagamino Paulių kaimo bendruomenė. Šaunuoliai, jie taip garsina savo kaimo vardą. Nes jau ne pirmi metai šioje teritorijoje randame ką nors gražaus.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams