BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘renginiai’ kategorija

Lygiosios žirgų lenktynės

2018-06-30

Žirgų lenktynės viena iš seniausių sporto šakų
Mes tokiame renginyje pabuvom pirmą kartą. Yra tekę skaityti, matyti per televiziją, bet visa tai pamatyti savo akimis daug įspūdingiau.
Kas gi yra lygiosios žirgų lenktynės? .Tai varžybos, kuomet žirgai varžosi tarpusavyje ant lygios dangos. Žokėjai, kiek įmanydami stengiasi aplenkti varžovą. Žirgai gali išvystyti maždaug 60 kilometrų per valandą greitį. Tai patikėkit, nerealus vaizdas stebėti šuoliuojančius žirgus.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

“SENI KIBIRAI”

2018-06-19

Taip linksmai pasivadinusi senovinių automobilių asociacija iš Klaipėdos.
Tikrai šypseną, bet kartu ir susidomėjimą kelia toks pavadinimas.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

JURBARKO MIESTO ŠVENTĖ

2018-05-22

Vos prieš porą savaičių mūsų mieste virte virė gyvenimas. Miestas šurmuliavo nuo renginių gausos, nes vyko Jurbarko miesto ir verslo dienos 2018. Šitoks renginys mūsų mieste vyksta jau net 18 - tą kartą.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

KARINĖS PRATYBOS MŪSŲ MIESTE

2018-05-15

Praėjusią savaitę, net 5 dienas mūsų mieste truko karinės pratybos :Jurbarkas 2018″.
Žinojimas, kad tai tik pratybos aišku ramino, bet aidintys šūviai, važinėjančios karinė mašinos, bėgiojantys ginkluoti kareiviai, vis tiek nuteikdavo nejaukiai.
Šaudoma buvo garsiniais šaudmenimis, apsuptos tam tikros teritorijos, , užiminėjami pastatai, ginami pagrindiniai miesto objektai.. Atrodė, kad aplink vyko tikros kovos, buvo galima pasijausti tartum kine.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Ir vėl Raudonėje…”Verbos, pradžių pradžia…”

2018-04-24

Raudonė - patrauklus miestelis. Kaskart jame lankantis taip ir norisi pasivaikščioti. Pilis niekada nepraras savo žavesio. O šiuo metu, kartu su bundančia gamta, atrodo, kad ir pilis bunda iš sąstingio.
Šį kartą ir vėl lankėmės Raudonės bibliotekoje. Čia dirbanti bibliotekininkė pakvietė mus į renginį “Verba. Pradžių pradžia”. Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Margučių margintojų sueiga “Padovanok 100 margučių”.

2018-04-09

Mūsų mieste, Jurbarke,  kasmet rengiami velykiniai seminarai. Kurių metu galima ir patiems pasimokyti marginti velykaičius, ir susipažinti su įvairiomis marginimo technikomis.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Mokėmės kaip nudažyti audinį žolelių pagalba

2018-04-09

Įvairiuose renginiuose visada pasisemi naujų žinių.
Štai, kad ir dalyvaujant margučių marginimo sueigoje susipažinome ir išbandėme dažymą žolėmis.Lektorė Nida Dilė pristatė savo paties sukurtą žolinio dažymo būdą. Tiesa dažymo, ne ant kiaušinių, o ant drobės. Bet buvo be galo įdomu išbandyti.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Apsilankymas Raudonės bibliotekoje…

2018-04-08

Šiandien Atvelykis.
Greitai pačių gražiausių pavasario švenčių prisiminimai nusės užmarštin. Tad dar norime pasidalinti įsimintinomis akimirkomis iš šio šventinio laikotarpio.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Kaip mes paminėjom Lietuvos šimtmetį Jurbarke…

2018-02-17

Lietuvos šimtmetis atšvęstas, paminėtas visuose Lietuvos kampeliuose: dideliuose ir mažuose miestuose, miesteliuose ir net mažutėse gyvenviečių bendruomenėse.
Šią dieną lietuviai parodė, kad yra vieningi, išradingi, kūrybingi, linksmi ir besišypsantys… Šią dieną prisiminti istoriniai įvykiai, paminėti didūs ir įžymūs žmonės.
Džiugu klausytis kaip mūsų penktokas pažėrė tokių faktų, kurių mes ir negirdėję. Džiugu, kad ne tik šventėme, bet praturtinome žinių bagažą.
Mūsų miestas Jurbarkas taip pat nestokojo įvairių įdomių renginių. Visuose sudalyvauti niekaip nebūtų pavykę. Todėl kai kur dalyvavom vieni, kai kur kiti.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Mes riedėjome dviračiais…

2017-09-26

Praėjęs savaitgalis buvo saulėtas ir šiltas. Oras kaip tik toks kai norisi nuveikti ką nors gryname ore.
Ką nuveikėm mes ir mūsų mokinukas Airidas? Ogi sudalyvavom renginyje “Riedėk Jurbarke”
Kaip jau žinome rugsėjo 22 diena yra tarptautinė diena be automobilo. Tai kaip tęstinumas šios dienos ir buvo suorganizuotas renginys aktyvaus judėjimo mėgėjams. Šį kartą žmonės buvo paskatinti susiburti draugėn, ir kartu pasivažinėti mūsų miesto dviračių takais.
Toks renginys mūsų miestui - naujovė. Ir tikrai džiugu, kad žmonių pritraukė nemažai. Šeimos, draugai, bendradarbiai ir visokios kitokios grupelės su dviračiais rinkosi starto vietoje. Čia reikėjo užsiregistruoti, pasirenkant vieną iš tokių kategorijų
1. “Masiškiausia grupė”
2. “Riedanti šeima”
3. “Jauniausi”
4. “Romantiškiausia pora”
5. “Linksmiausi”
6. “Išradingiausi”
7.” Riedantys kolegos”
Buvo įteikti žemėlapiai,, lipdukai ant dviračių, skarelės. Ir palinkėta smagios kelionės.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams