BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘renginiai’ kategorija

Mažų miestelių pramogos…

2018-10-07

Maži miesteliai,ir juose vykstantys renginiai būna gana įspūdingi, nors ir neprilygsta masiniams didmiesčių renginiams. O privalumai dar ir tokie, kad dalyvių būna nedaug. Todėl galima viską, ir neskubant išbandyti Džiugu, kad tokie miesteliai savo išradingumu sugeba pritraukti žmones.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Miesto šventės “Mus jungiantys tiltai”atgarsiai - pėsčiųjų žygis “atminties tiltai”

2018-09-12

Kai miesto šventė tęsiasi kelias dienas, renginių būna įvairiausių. Štai vienas iš tokių pėsčiųjų ir dviračių žygis “Atminties tiltai”. Iš skirtingų miesto vietų, keliai vedė ten, kur gyva mūsų šalies istorija. Ta vieta sieja praeitį ir dabartį. Toje vietoje deginame atminimo žvakeles, giedame Lietuvos himną.
Nors pats žygis nebuvo ilgas, pėsčiomis keliavome tik 11 kilometrų, bet vieta kurią aplankėme paliko didelį įspūdį.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Sportuoti gali būti ne tik sveika, bet ir linksma…

2018-09-09

Taip kaip prasideda mokslo metai, taip prasideda ir sporto sezonas. Visi sporto būreliai atnaujina savo veiklą, priima naujus, norinčius sportuoti, narius.
Mūsų miesto Kūno kultūros ir sporto centras surengė šventę naujo sezono pradžios proga. Pakvietė sportuojančius vaikus, jų draugus bei tėvelius sudalyvauti netradicinių sporto rungčių varžybose.
Rungtys iš tiesų neįprastos, nematytos, bet be galo įdomios.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Žolines galima švęsti ir taip…

2018-08-18

Mūsų kasdienybėje įsivyravo tradicija per šventes nuveikti ką nors įdomaus.
M9sų žolinių šventė susideda iš kelių epizodų, nes tokie jau esam, vietoje nenustygstam.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Lygiosios žirgų lenktynės

2018-06-30

Žirgų lenktynės viena iš seniausių sporto šakų
Mes tokiame renginyje pabuvom pirmą kartą. Yra tekę skaityti, matyti per televiziją, bet visa tai pamatyti savo akimis daug įspūdingiau.
Kas gi yra lygiosios žirgų lenktynės? .Tai varžybos, kuomet žirgai varžosi tarpusavyje ant lygios dangos. Žokėjai, kiek įmanydami stengiasi aplenkti varžovą. Žirgai gali išvystyti maždaug 60 kilometrų per valandą greitį. Tai patikėkit, nerealus vaizdas stebėti šuoliuojančius žirgus.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

“SENI KIBIRAI”

2018-06-19

Taip linksmai pasivadinusi senovinių automobilių asociacija iš Klaipėdos.
Tikrai šypseną, bet kartu ir susidomėjimą kelia toks pavadinimas.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

JURBARKO MIESTO ŠVENTĖ

2018-05-22

Vos prieš porą savaičių mūsų mieste virte virė gyvenimas. Miestas šurmuliavo nuo renginių gausos, nes vyko Jurbarko miesto ir verslo dienos 2018. Šitoks renginys mūsų mieste vyksta jau net 18 - tą kartą.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

KARINĖS PRATYBOS MŪSŲ MIESTE

2018-05-15

Praėjusią savaitę, net 5 dienas mūsų mieste truko karinės pratybos :Jurbarkas 2018″.
Žinojimas, kad tai tik pratybos aišku ramino, bet aidintys šūviai, važinėjančios karinė mašinos, bėgiojantys ginkluoti kareiviai, vis tiek nuteikdavo nejaukiai.
Šaudoma buvo garsiniais šaudmenimis, apsuptos tam tikros teritorijos, , užiminėjami pastatai, ginami pagrindiniai miesto objektai.. Atrodė, kad aplink vyko tikros kovos, buvo galima pasijausti tartum kine.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Ir vėl Raudonėje…”Verbos, pradžių pradžia…”

2018-04-24

Raudonė - patrauklus miestelis. Kaskart jame lankantis taip ir norisi pasivaikščioti. Pilis niekada nepraras savo žavesio. O šiuo metu, kartu su bundančia gamta, atrodo, kad ir pilis bunda iš sąstingio.
Šį kartą ir vėl lankėmės Raudonės bibliotekoje. Čia dirbanti bibliotekininkė pakvietė mus į renginį “Verba. Pradžių pradžia”. Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Margučių margintojų sueiga “Padovanok 100 margučių”.

2018-04-09

Mūsų mieste, Jurbarke,  kasmet rengiami velykiniai seminarai. Kurių metu galima ir patiems pasimokyti marginti velykaičius, ir susipažinti su įvairiomis marginimo technikomis.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams