BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘parodos’ kategorija

Iliuzijų muziejus padeda suprasti, kad mokslas toks įdomus ir paslaptingas…

2018-07-25

Visai neseniai teko skaityti, kad Kaune atsidarė iliuzijų muziejus. Suintrigavo ir jį įtraukėme į savo norimų aplankyti vietų sąrašą.

Tad vieną popietę ten ir nuvykome.
Iliuzijų muziejus įsikūręs Kauno “Akropolyje”, antrame aukšte. Gana patogu, nes veikia kasdien, darbo valandos ilgos.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Namas ant ratų keliauja po Lietuvą…

2018-06-27

Tikriausiai girdėjote apie projektą “Darnūs namai” ir po Lietuvą keliaujantį namą ant ratų.
Jis neaplenkia nei vieno miesto, tad jei turėsite progą, apsilankykite. Visa tai tikrai verta pamatyti. O apsilankydami parodysite, kad jus domina aplinkosauga. Manau jūs pritariate vartojimui atsakingai ir prisidedate prie to.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Stebuklingų veidrodžių karalystėje… ( paroda V. Grybo muziejuje)

2017-06-19

Mūsų mieste, V. Grybo, muziejuje gan dažnai rengiamos įvairios parodos.

Taip ir ši, tik dar viena paroda, kurioje apsilankome su mokinuku.Apsilankę, pasijuntame tartum pasakoje.
Jau vien šios parodos idėja žavi, patraukia savo savitumu. Ir pavadinimas ” Tūkstančiai žvilgsnių” taip pat duoda peno pamąstymams.Tai ir mūsų žvilgsniai į savo atvaizdą, ir žvilgsniai į fantazijų pasaulį, ir daugybė žiūrovų sugertų žvilgsnių. Juk jų suskaičiuoti nebus įmanoma…

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Paroda pritraukianti berniukus ir jų tėvelius…

2017-04-07

Šią savaitę apsilankėme dar vienoje mažutėje parodoje. Šįkart paroda buvo įdomi ne tik mokinukui, mamai, bet ir tėveliui.
Kaip nuostabu kai pomėgis virsta kolekcija, paskui ir paroda. Paroda nedidukė, bet labai orginali ir patraukli.Vienos bibliotekos darbuotojos dėka, galėjo ir bibliotekos lankytojai pasigrožėti lėktuvų, laivų ir kitos karinės technikos modeliukais.
Ne tik pasigrožėti, bet ir susipažinti su tikroviška karine technika, sumažintame variante.
Kaip pasakojo parodos organizatorė, ji ilgai įkalbinėjo savo kaimyną pademonstruoti viešai savo ilgamečio pomėgio vaisius.
Modeliukai labai trapūs, nes jie sukonstruoti iš popieriaus. Todėl ir apsaugine juosta aptverti, galima apžiūrinėti tik iš tolo.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

VERPSČIŲ PARODA (BIBLIOTEKOJE)

2017-02-18

Ne kartą skyrėme daug padėkos žodžių savo miesto bibliotekai.
Smagu, kad yra tokia vieta kur galima ne tik rasti įdomią knygą. Tai vieta kur rengiamos įvairios parodos, organizuojami renginiai. Tai vieta, kur vaikai renkasi praleisti laisvalaikį bendraamžių būryje.
Šiuo metu čia surengta nedidukė verpsčių paroda. Kas nuostabiausia, kad parodą surengė aštuntos klasės mokinukas. Jaunasis drožinėtojas pristatė 16 verpsčių.
Puiki paroda. Paprastai parodose eksponatai neliečiami, o šiuos galima įdėmiai apžiūrėti ir paimant į rankas.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Dar viena mažutė paroda…Ir vėl akmenukai… (bibliotekoje)

2016-11-12

Šis grožis sukurtas neįgaliųjų rankomis. Nedidukė paroda surengta mūsų miesto bibliotekoje.
Mums tai be galo gražu…Grožis paprastume…Tik į tuos paprastus dalykus reikia pažvelgti kitomis akimis, reikia duoti valią fantazijai, kūrybiškumui.
Žiūrėjome į šiuos, rodos paprastučius paveikslėlius, ir negalėjome atsižiūrėti, negalėjome atsistebėti.
Ir kaip gera, kad atėjus į biblioteką, pasiimi ne tik norimą knygą, bet ir patiri naujų įspūdžių, galbūt pasisemi ir idėjų.
O žmonės turintys negalią, dalinasi tuo, ką jie geba sukurt. Mes su Airidu, turėjome galimybę ne tik pasidžiaugti puikiais darbeliais, bet taip pat pakalbėti apie juos kūrusius žmones.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Kalėdinė Raudondvario pilies pasaka… (Kalėdos)

2016-01-27

Gyvenant mažame miestelyje to šventinio grožio yra mažoka. Tad ieškoti kalėdinės dvasios mes susiruošiame kur nors kitur. Šįkart mūsų tikslas buvo apsilankyti Raudondvario pilyje.
Nors šįkart keliavome pasigrožėti kalėdiškai išsipuošusia pilimi, bet su Airidu pasiskaitome ir šiek tiek istorijos, nes dar neteko lankytis šioje vietovėje.
Jau iš tolo pamatėme švytinčius visus dvaro pastatus. Sutikome Kalėdų senelį su Olafu.Pilnas kiemas įvairių gyvūnėlių, na tai kas, kad jie netikri, bet nuteikia smagiai. Taip ir norisi prie visų prisiliesti.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams