BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘knygos...’ kategorija

Apibendrinant skaitymo iššūkį ‘Vasara su knyga”

2018-09-17

Knygų skaitau daug ir įvairių. O jei jau šiaip ar taip skaitau, tai kodėl gi nesudalyvavus skaitymo iššūkyje. O be to tai tartum duoklė mylimai bibliotekai, už galimybę perskaityti daug gerų knygų. Labai džiaugiuosi, kad mūsų miesto biblioteka pateko tarp aktyviausiųjų.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Knyga vaikams “Popieriniai lėktuvėliai”

2018-08-06

Ar domitės ką skaito jūsų ūgtelėję vaikai, mokinukai? Ar paliekate visišką pasirinkimo laisvę?
Mūsų mokykloje, šiek tiek stebiuosi, bet tuo ir džiaugiuosi, šiemet nebuvo pateikti rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašai.
Kodėl džiaugiuosi? Todėl, kad aš už pasirinkimo laisvę. Ir anksčiau bandydavę remtis tuo sąrašu visada nusivildavom. Ir dar buvom susidarę tokią nuomonę, kad pagal amžių rekomenduojamos perskaityti knygos būdavo pernelyg vaikiškos.Nes sūnus kai kurias jau būdavo perskaitęs prieš metus ar dar anksčiau.
Nors negavome sąrašo, bet mes vis tiek žvilgtelėjome į jį, pamatėme, kad jame yra jau skaitytų knygų. Tad ramiai ir vėl palikome sūnui knygas rinktis savo nuožiūra.
Šiam tarpsny pas mus fantastinės knygos.Bet kartais papuola ir tokios kaip ši.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

SKAITYMO IŠŠŪKIS PRIIMTAS

2018-06-06

Su vasaros pradžia startavo ir “Skaitymo iššūkis”, kuriame mes su sūnumi ir vėl pasiryžę sudalyvauti.
Skaityti ir taip įdomu, bet kodėl to įdomumo dar “nepagardinus tam tikru prieskoniu”, nepavertus iššūkiu.
Iš pirmo žvilgsnio tos užduotys atrodo keblokos, sunkokos, bet mums atrodo, kad reikia tik pradėt.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

“Gerumo stebuklas”-filmas, vertas dėmesio…

2018-03-03

Šiandien nusprendėme neveikti nieko…Tiesiog susiglausti ir pabūti kartu namuose… Taip taip, vienuolikmetčiai taip pat mielai glaudžiasi prie tėvų…Susiglausti ir pažiūrėti gerą filmą.
Mūsų pasirinktas filmas “Gerumo stebuklas”. Visai neseniai Airidas skaitė knygą “Stebuklas”, skaitė ir šiek tiek pasakojo man. Ir tik dabar, pažiūrėjusi šį filmą, labai pasigailėjau, kad neperskaičiau šios knygos ir aš. O taip kartais darau, tada lengviau su vaiku aptarti jo skaitytą knygą, padiskutuoti apie ją…
Filmas be galo jautrus, paliečiantis aktualią temą vaikų kasdienybę mokykloje. Net ir būnant eiliniu vaiku, sunkių situacijų neišvengiama.
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams