BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Šimtai šviečiančių moliūgų Švėkšnoje…

2018-11-04

Moliūgų skaptavimas dažniausiai siejamas su Helovinu. O Helovino šventė visuomet susilaukia daug prieštaringų nuomonių.
Kaip smagu, kad kuriamos naujos šventės, naujos tradicijos, Moliūgų skaptavimu užsikrečia visa Lietuva. Moliūgų šventės “Tebūnie šviesa”, “Mes už šviesą” arba kokiu nors kitu panašiu pavadinimu imtos rengti tai viename tai kitame Lietuvos kampelyje. Bene didžiausia tokia šventė surengta Švėkšnoje. Į šį miestelį plūste plūdo žmonės iš visos Lietuvos, nepabūgę ir blogo oro. Ir ne tik pasigrožėti šimtais išskaptuotų moliūgų pavirtusių žibintais ir sužibusių begale liepsnelių, bet ir savo moliūgėlį atvežti.
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Mažų miestelių pramogos…

2018-10-07

Maži miesteliai,ir juose vykstantys renginiai būna gana įspūdingi, nors ir neprilygsta masiniams didmiesčių renginiams. O privalumai dar ir tokie, kad dalyvių būna nedaug. Todėl galima viską, ir neskubant išbandyti Džiugu, kad tokie miesteliai savo išradingumu sugeba pritraukti žmones.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Apibendrinant skaitymo iššūkį ‘Vasara su knyga”

2018-09-17

Knygų skaitau daug ir įvairių. O jei jau šiaip ar taip skaitau, tai kodėl gi nesudalyvavus skaitymo iššūkyje. O be to tai tartum duoklė mylimai bibliotekai, už galimybę perskaityti daug gerų knygų. Labai džiaugiuosi, kad mūsų miesto biblioteka pateko tarp aktyviausiųjų.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Žolines galima švęsti ir taip…

2018-08-18

Mūsų kasdienybėje įsivyravo tradicija per šventes nuveikti ką nors įdomaus.
M9sų žolinių šventė susideda iš kelių epizodų, nes tokie jau esam, vietoje nenustygstam.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Latvijoje, pakeliui į “AB parką”…

2018-08-05

Jei jau kur pajudame iš namų, tai juokaujam, kad galėtume sustoti prie kiekvieno akmens, mums viskas gražu. Tik ne visada tai pavyksta, nes tada nepasiektume kelionės tikslo laiku.
Taip ir besisvečiuodami kaimyninėje Latvijoje pasidairėme po apylinkes ir stabtelėjome keliose vietovėse, patraukusiose mūsų dėmesį.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Lankantis “AB parke” Latvijoje reikalinga vieta poilsiui. Mūsų pasirinkimas…

2018-08-05

Besilankantiems “AB parke”, Latvijoje praverčia poilsis ar net nakvynė. Parko puslapyje galima rasti pasiūlymus su apsistoti tinkamomis vietomis, kurios nenutolusios nuo parko. Galimi pasirinkimai: svečių namai “Lobes Krogs”, poilsio kompleksas “Turbas”, viešbutis “Klidzina”.
Mes apsistojome svečių namuose “Lobes Krogs”, šalia Lobes upės .

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Pramogų parkas Latvijoje, vieta kur skamba vaikų juokas…

2018-08-01

Ko reikia, kad vasaros atostogos būtų įsimintinos? Ogi įspūdžių ir pramogų. Tad ir leidžiamės ieškoti pramogų. Daugybę jų, vienoje vietoje, siūlo “AB parkas” Latvijoje.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Namas ant ratų keliauja po Lietuvą…

2018-06-27

Tikriausiai girdėjote apie projektą “Darnūs namai” ir po Lietuvą keliaujantį namą ant ratų.
Jis neaplenkia nei vieno miesto, tad jei turėsite progą, apsilankykite. Visa tai tikrai verta pamatyti. O apsilankydami parodysite, kad jus domina aplinkosauga. Manau jūs pritariate vartojimui atsakingai ir prisidedate prie to.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams