BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Aplankytos vietos’ kategorija

Pramogų parkas Latvijoje, vieta kur skamba vaikų juokas…

2018-08-01

Ko reikia, kad vasaros atostogos būtų įsimintinos? Ogi įspūdžių ir pramogų. Tad ir leidžiamės ieškoti pramogų. Daugybę jų, vienoje vietoje, siūlo “AB parkas” Latvijoje.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

VIEŠVILĖS MIESTELYJE PRAŽYDO 100 NEĮPRASTŲ TULPIŲ

2018-05-13

Toks gražus metų laikas. Gamta puošiasi vis naujais žiedais. O kartais akis užkliūva ir už kitokių žiedų…
Viename mūsų rajono miestelyje, prieš pat mamos dieną, pražydo šimtas neįprastų tulpių.
Neįprastų, bet visai patrauklių. Nors ir ne meno kūriniai. Padaryti iš paprastų medžiagų, sukurti paprastų žmonių rankomis. Bet kaip džiugu, kad maži miestukai turi idėjų kaip puošti savo miestelį, kad jis taptų patrauklesnis, priverstų stabtelti, pasigrožėti, nusišypsoti…

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Kauno botanikos sode “Popietė su magnolijomis”.

2018-05-03

Pavasaris..Toks gražus metų laikas. Išsiilgę saulės, šilumos, žalumos, džiaugiamės kiekviena šviesia ir šilta dienele. O kartu kiekvienu pražydusiu žiedeliu, kiekvienu išsiskleidusiu lapeliu. O pasidžiaugti ir pasigrožėti tikrai yra kuo. Atrodo dar visai neseniai džiaugėmės pirmais žibučių, snieguolių žiedeliais. O šiandien pavasaris jau dovanoja visą glėbį pačių įvairiausių ir spalvingiausių pavasarinių žiedų.
Mes išsiruošėme ten, kur žiedų, žalumos tikrai gausu.
Ta vieta - tai Kauno botanikos sodas. Lankėmės jame jau ne kartą, bet čia yra ta vieta, kuri kiekvieną kart atrodo vis kitaip, todėl, kad žydi vis kiti augalai.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams