BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sportuoti gali būti ne tik sveika, bet ir linksma…

Taip kaip prasideda mokslo metai, taip prasideda ir sporto sezonas. Visi sporto būreliai atnaujina savo veiklą, priima naujus, norinčius sportuoti, narius.
Mūsų miesto Kūno kultūros ir sporto centras surengė šventę naujo sezono pradžios proga. Pakvietė sportuojančius vaikus, jų draugus bei tėvelius sudalyvauti netradicinių sporto rungčių varžybose.
Rungtys iš tiesų neįprastos, nematytos, bet be galo įdomios.


Ar teko matyti tokį futbolą su gimnastikos kamuoliu? O dar jei jį reikia ne spardyti, o ridenti, neleidžiant jam pakilti nuo žemės?
Dar kita panaši rungtis, tik naudojami net du gimnastikos kamuoliai. Ir abu jie turi būti įridenami į priešininko vartus.
Kopimas į sienelę gana daug pastangų reikalaujanti rungtis.

O toks futbolas, kai kamuolį reikia ne įspirti į vartus, o prilipinti prie tam tikros sienos, tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvas. Kamuolys skrieja visai ne ten kur norisi, kad skrietų. O prilimpa kartais toje vietoje, kur žymimas visai mažas skaičius. Tai tartum smiginis, tik naudojama ne strėlytės, o limpantis kamuolys.

Šaudymas į taikinius nėra nauja rungtis. Bet kai skaičiuoji ne tik savo taškus, bet visų komandos narių, ji atrodo daug patrauklesnė.

Kitoks golfas.
Du kamuoliukus, virvele sujungtus tarpusavyje, reikia ne įridenti į duobutes, o užmesti ant skersinių.

Dar neteko matyti tokių linksmų varžybų. Visai nesvarbūs buvo rezultatai,vis tiek visi buvo nusiteikę pakiliai, visur skambėjo juokas.
Ši diena parodė , kad sportuoti gali būti ne tik sveika, bet ir labai linksma.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą