BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Probiotic produkcija, tikrai verta didžiausių pagyrų…

Labai džiugu, kad galėjau išbandyti naujus Probiotic produktus. Šį kartą į mūsų namus atkeliavo Probiotic koncentruotas skalbimo skystis su probiotikais spalvotiems audiniams ir Probiotic indų ploviklis su probiotikais ir gintaro ekstraktu.

Na štai: išbandėme, įvertinome skalbiklį PROBIOTIC.

Pasižvalgėme po mūsų miesto parduotuvių lentynas, deja tokio skalbiklio dar nepamatėm. Gaila, nes jis mums tikrai patiko. Manome, kad greitai jo galėsime nusipirkti ir savame mieste. Bet išeitis visada yra, galime užsisakyti internetu.elektroninėje parduotuvėje Probiosan.ir prekės atvyks tiesiai į namus.

http://probiosanus.com/parduotuve/
Kuo mus sužavėjo šis skalbiklis.
Ekonomiška pakuotė.. Pakuotė yra 1500 l. talpos. Jos užtekti turėtų maždaug 50 skalbimų.
Tinka skalbti tiek rankomis, tiek skalbyklėse. Tai man ypač aktualu, nes gan dažnai mėgstu vieną kitą rūbelį perskalbti rankomis.
Tinka įvairių rūšių audiniams.
Tinka įvairioms skalbimo temperatūroms.
Ekologiškas, nealergizuojantis ( tinka visiems šeimos nariams, nes galima skalbti ir mažylių rūbelius0, be dažiklių, be fosfatų, be chloro junginių.
Dar pliusas tas, kad ne tik tausoja ir minkština skalbinius, bet gerosios bakterijos panaikina kvapus skalbimo mašinoje bei nuotekų vamzdžiuose. Reiškia, naudojama priemonė atlieka net kelis vaidmenis.

Labai švelnaus ir malonaus kvapo.
Išskalbti skalbinai neturi ilgai išsilaikančio aštoko kvapo. Nes man nepatinka kai rūbas dar ilgai išlaiko naudoto skalbiklio kvapą.Švara turi dvelkti gaivumu, o ne aštriu skalbiklio kvapu.
Skalbiant rankomis tikrai smagiai putoja. Po skalbimo rankomis nesausėja rankų oda.
Ar išskalbia labai užterštus rūbus, negaliu pasakyti, nes tokių kažkaip dar nepasitaikė.
Vasarą rūbai labiau užsiteršia, pasivarčius ant žolės.
Tiek, kiek išbandėme tikrai galiu teigti, kad skalbiklis tikrai geras.Mielai jį naudosiu, ir drąsiai rekomenduosiu savo pažįstamiems.

PROBIOTIC indų ploviklis su probiotikais ir gintaro ekstraktu.

Apie probiotikus ir jų naudą švaros priemonėse jau girdėjome. Džiugu, kad gamintojai šias priemones nuolat tobulina. Pridėdami ne cheminių medžiagų, o natūralių, gamtą ir sveikatą tausojančių.
Na o gintaro ekstraktas, skamba kiek neįprastai, nežinomai, gal net kiek bauginančiai. Kas gi tai yra? Kam jis?
Gintaro ekstraktas išgaunamas iš natūralaus gintaro. Gintaras pasižymi dezinfekuojančiomis savybėmis.. Todėl naudojant indų ploviklį su šiuo ekstraktu jis labai tausoja rankų odą. Ne tik išplauna švariai indus, suteikia jiems spindesio,panaikina bakterijas, bet tuo pačiu pamaitina ir apsaugo ir mūsų rankų odą.
Mano rankų oda labai linkusi sausėti, todėl džiaugiuosi galimybe išbandyti šį ploviklį. Tik ilgiau panaudojusi galėsiu pasakyti koks poveikis rankų odai.
Bet, kad plauti indus su juo malonu galiu pasakyti jau šiandien.
Kvapas švelnus, neerzinantis. Reikia vos kelių lašų. Putoja, nors atrodo, kad tai ne esminis dalykas. Kažkaip daug maloniau plauti su putojančiu. Lengvai nusiskalauja nuo indų. O stiklinės, taurės įgauna spindesį.
Net akinių stiklus išbandžiau plauti su šiuo plovikliu. Rezultatas puikus - stiklai spindintys.
Linkusi manyti, kad šis ploviklis tikrai taps vienu naudojamiausių mūsų virtuvėje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą