BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pramogų parkas Latvijoje, vieta kur skamba vaikų juokas…

Ko reikia, kad vasaros atostogos būtų įsimintinos? Ogi įspūdžių ir pramogų. Tad ir leidžiamės ieškoti pramogų. Daugybę jų, vienoje vietoje, siūlo “AB parkas” Latvijoje.


Įdomus šio parko vertimas į lietuvių kalbą: “Avarinė brigada”. Pasidomėję sužinojome, kad tokiu pavadinimu yra populiarus latvių animacinis filmukas. Pagal šį filmuką pastatytas ir mielas, žaismingas mažutis miestelis, kuriame smagu pasivaikščioti, bei susipažinti su pagrindiniais herojais.

Į parką reikia išsiruošti visai dienai, apsirūpinus gėrimais, užkandžiais, maudymosi rūbeliais mažiesiems, praverstų ir koks nors patiesaliukas, nes gera prisėsti po medžiu ant pievutės.
Bilietus galima įsigyti kasoje, bet labai patogu tai padaryti ir internetu. Įsigijus bilietus, užsegamos apyrankės ir įteikiamas parko planas.Įsigijus bilietą pramogauk kiek tik geidžia širdis, ir kiek turi jėgų.
Turint mažesnių vaikučių ir nešantis daugiau daiktų patartina įsigyti štai tokį vežimėlį.
Gal iš pradžių ir atrodo juokingai, bet kiek pastebėjome daugelis juos nuomojasi, ir tikrai patogu. Nuomos kaina 3 eurai. Juose telpa ir pavargę pramogautojai ir visi daiktai.


Automobiliams įrengtos gana erdvios aikštelės. Jose dirba net keli darbuotojai, prižiūrintys, kad mašinos būtų statomos tvarkingai, neužimtų pernelyg daug vietos. Nereikia dairytis kur sustot, tau tuoj pat bus parodyta laisva vieta.
Parko teritorija didžiulė. Ir nors žmonių lankosi daugybė jie pasiskirsto joje ir nėra didelių spūsčių.
Parke tikrai netrūksta lauko kavinukių, kuriose galima pailsėti, užkąsti, bei atsigaivinti.
Taip pat yra suvenyrų krautuvėlė.
Žaismingumo bei patrauklumo priduoda judantys dinozaurai, pasakų takas. įvairūs stendai nusifotografavimui. O prie įėjimo milžiniška 12 metrų aukščio, beždžionės statula priverčia aiktelėti.
Eidami pasakų taku žavėjomis princesėmis, nykštukais, bei kitais latvių pasakų personažais.
Take randasi net 20 ekspozicijų, tikrai yra į ką pažiūrėti.
Pereiti virviniu kliūčių ruožu atsisako retas. Nors Airidui ši trasa jau per lengva, bet jis vis tiek įveikia visas kliūtis.
Pailsėt galima ir besisūpuojant hamake, ir prisėdus mažose jurtose.O pailsėti tikrai prireikia ypač pašokinėjus ant tokių batutų - oro pagalvių. O ant vandens pagalvės pasivartyti norėjosi ir mamai.
Lazerinė šaudykla ir vėl sužavėjo mamą. Netikėtumas - pasirodo esu gana taikli. Tad čia kaip vaikas norėjau dar ir dar kartą pasidžiaugti savo sugebėjimais. Šaudykloje galima pasivaržyti tarpusavyje, prie kiekvieno stendo sustojama po du ir kiekviena pora bando kuo daugiau paleisti taiklių šūvių per minutę. Pasirenkami ginklai pistoletas arba automatas. Privalumai, kad tai lazeriniai šautuvai, tad gali saugiai išbandyti rankos taiklumą ir mažesni vaikučiai.
Be abejo rankos taiklumą reikėjo išbandyti ir šaudant iš lanko.
Pasiplaukiojimai vandens dviračiais, pasivažinėjimai velomobiliais, nusileidimai nuo kalnelio padangomis ir atrakcionai, ar galima atsispirti tokioms pramogoms. Nors tai nėra naujovė, bet tokia veikla vaikams negreitai atsibosta.
Mini golfo aikštelė sužavėjo mūsų šeimą. Šios pramogos labai laukė Airidas, nes jam tai buvo naujovė. Aikštelę sudarė 12 skirtingų laukelių, ties kai kuriais reikėjo šiek tiek ilgiau užtrukti, nes kamuoliukai niekaip nenorėjo įriedėti į jiems skirtą duobutę.Pro aikštelę su vandens atrakcionais neįmanoma praeiti. Čia tiek juoko ir vaikų krykštavimo…
Šalia įrengtos spalvingos persirengimo kabinos
Šioje vietoje ko gero buvo daugiausiai žmonių. Nes karštą vasaros dieną tokie vandens pasitaškymai neapsakomas malonumas.


Pasivažinėjimai traukinuku, muilo burbulų pūtimas, piešimas ant veidukų, tai dar keletas pramogų . Iš tiesų sunku viską ir išvardinti. Geriausia viską pamatyti ir išbandyti. Tad norintys padovanoti daug džiugių akimirkų savo mažiesiems, nestokojantys energijos, mėgstantys apsilankyti naujose neatrastose vietose, keliaukite į Latviją į “AB parką”, ten jūsų laukia daug nuotykių ir draugiški, besišypsantys darbuotojai.
Daugiau informacijos čia

https://www.abpark.lv

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą