BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasakiškas muziejus po atviru dangumi “Metalo fantazija”.

Kol dar oras palankus, kol neprabėgo paskutinės vasaros dienos, norisi kuo daugiau būti gamtos apsuptyje. Ne tik pabūti, bet ir pamatyti ką nors įspūdingo.
O apsilankymas muziejuje “Metalo fantazija” iš tiesų labai įspūdingas.
Muziejus įsikūręs labai gražioje teritorijoje prie Vištyčio ežero. Eksponatai išdėstyti gana didelėje teritorijoje. O jų yra apie 800, ir tai vieno žmogaus rankų darbas. Neįtikėtina, bet tai tiesa. Šių darbų autorius yra vilkaviškietis Darius Dulinskas.


Tai netradicinis muziejus ir eksponatai netradiciniai ir neįprasti. Bet tuo jie ir žavi. Neįmanoma nesižavėti, nesistebėti, nesigrožėti.
Kiek čia rankų darbo įdėta, kiek fantazijos įlieta. Kiekvienas eksponatas unikalus, nepakartojamas, niekur nematytas.

Ir ko tik čia nepamatysi: gyvūnėlių, robotų, mašinų, lėktuvų…Ir visa tai pagaminta iš metalo. Tiksliau iš metalo laužo, iš atliekų, tai kas galėjo atsidurti savartyne, pavirto meno kūriniais.
Prie kiekvieno kūrinio norisi stabtelti, nes kartais tik atidžiai įsižiūrėjus pamatai iš ko jis pagamintas. O kai supranti, tai tik dar labiau stebiesi: ir iš kur tiek išmonės, iš kur tiek fantazijos.
Neįmanoma visko parodyti nuotraukose. Neįmanoma visko ir nufotografuoti.
Labai džiaugiamės atradę šią puikią vietą.
Nes tai ne tik muziejus, tai poilsiavietė prie ežero. Čia galima praleisti vieną dieną, galima apsistoti nameliuose, ar palapinėse ir ilgesniam laikui.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą