BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mažų miestelių pramogos…

Maži miesteliai,ir juose vykstantys renginiai būna gana įspūdingi, nors ir neprilygsta masiniams didmiesčių renginiams. O privalumai dar ir tokie, kad dalyvių būna nedaug. Todėl galima viską, ir neskubant išbandyti Džiugu, kad tokie miesteliai savo išradingumu sugeba pritraukti žmones.


Štai, kad ir tokia pramoga - šaudymas su ragatke.Pasirodo iš tiesų smagu tai daryti. Gal šiais laikais suprantamiau bus jei sakysiu laidynė, o ne ragatkė.. Vietoj šovinių naudojamos miško gėrybės - kankorėžiai arba kaštonai. O taikiniai musmirės. Ne bet kokios, o tokios, kokių jokiame miške nerastum, .Matyti ar pataikei nebūtina, tai galima išgirsti…Savo taiklumą išbandė ne tik vaikai, bet ir mamos…Net ir azartas apėmė……

O tokia atrakcija prieinama tik suaugusiems, bet patikėkit, susilaukė ne mažiau norinčių išbandyti savo sugebėjimus. Net ir moteriškos rankytės sugeba tai daryti…

Miško viktorina taip pat sudomino. Sužinojome šį tą naujo apie augalus. Štai, kad ir Ziboldo obelis, arba kitaip sakant rojaus obelis, mums visai nepažįstama. Tokie obuoliukai, panašesni į uogas mus tikrai nustebino ir sužavėjo.

Knygų mylėtojui neprasprūdo pro akis Lietuvos Raudonoji knyga. Dar neteko niekada jos vartyti, todėl džiaugėsi pasitaikiusia proga.

Pasėdėti tikrame mokykliniame suole, kuris skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį, taip pat kažkas tokio - nepaprasto. .Pabandyti rašyti taip, kaip rašė tų laikų mokinukai. Net sunku įsivaizduoti, kad tik tokias priemones turėdavo.
O štai toks tų laikų technikos stebuklas, dabar atrodo gana keistai….

Lankantis tokio tipo renginiuose nuomonės būna dvejopos. Daug kam pasirodo nuobodu.
O mes sakome: reikia sugebėti pamatyti ką nors įdomaus. Galima praeiti pro šalį, bet galima stabtelti ir išbandyti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą