BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Margučių margintojų sueiga “Padovanok 100 margučių”.

Mūsų mieste, Jurbarke,  kasmet rengiami velykiniai seminarai. Kurių metu galima ir patiems pasimokyti marginti velykaičius, ir susipažinti su įvairiomis marginimo technikomis.


Seminarai kiekvienais metais tampa vis įdomesni, vis įspūdingeni. Į juos sukviečiama vis gausesnis būrys margučių margintojų., kurie supažindina su įvairiausiomis marginimo technikomis: Ir tradicinėmis, perduodamomis iš kartos į kartą , iš senovės, ir šiuolaikinėmis.
Galima sužinoti įvairių paslapčių susijusių su kiaušinių marginimu. Kaip išvirti kiaušinius, kad jie nesutrūktų, kaip pasigaminti natūralių dažų,
Šiemet ši sueiga dar prasminga ir tuo, kad buvo pasiūlyta idėja padovanoti 100 margučių vienišiems, sergantiems mūsų miesto gyventojams.
Mes su Airidu taip pat prisidėjome prie šios gražios akcijis. Mažu darbeliu, gražiu žodžiu galima sušildyti ir pradžiuginti vienišo ar sergančio žmogaus širdį, Gera dovanoti gerumą…
Mūsų margučių krepšelis, mažutis indėlis į gausų margučių būrį…

Smagu buvo stebėti kaip pildėsi senovinė gelda…Ir joje buvo gerokai daugiau nei 100.


Dalyvavimas tokiuose renginiuose praturtina mus. Įprasmina šventes. Geras jausmas, nes ne tik parsinešėm šventę į namus, prisidėjom ir prie kitų šventės kūrimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą