BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip mes paminėjom Lietuvos šimtmetį Jurbarke…

Lietuvos šimtmetis atšvęstas, paminėtas visuose Lietuvos kampeliuose: dideliuose ir mažuose miestuose, miesteliuose ir net mažutėse gyvenviečių bendruomenėse.
Šią dieną lietuviai parodė, kad yra vieningi, išradingi, kūrybingi, linksmi ir besišypsantys… Šią dieną prisiminti istoriniai įvykiai, paminėti didūs ir įžymūs žmonės.
Džiugu klausytis kaip mūsų penktokas pažėrė tokių faktų, kurių mes ir negirdėję. Džiugu, kad ne tik šventėme, bet praturtinome žinių bagažą.
Mūsų miestas Jurbarkas taip pat nestokojo įvairių įdomių renginių. Visuose sudalyvauti niekaip nebūtų pavykę. Todėl kai kur dalyvavom vieni, kai kur kiti.

Jau pirmomis vasario 16 -osios minutėmis ( arba vos išmušus vidurnaktį) prasidėjo naktinis žaidimas “Šimtmečio kelionė”, trukęs 100 minučių. Tai pažintinis, pramoginis orientavimosi Jurbarko mieste autožaidimas. Istorinės žinios, perpintos linksmomis užuominomis ir užduotimis.Gavus užduotį reikėjo važiuoti, surasti, nusifotografuoti užtuoties įvykdymo vietoje, sugrįžti į organizatorių būstinę, gauti tašką ir kitą užduotį. Veiklos, judėjimo netrūko…
Į šį žaidimą leidosi vyresnėlis su draugais.
(nuotr. iš interneto)

Žygiavome iškilmingoje eisenoje miesto gatvėmis.

Airidas sudalyvavo sveikatingumo bėgime už Lietuvos laisvę ir įveikė 3 kilometrų distanciją.(nuotr. iš interneto)

Susipažinome su piešimu ant vandens. Nuostabi patirtis. Apie Ebru meną buvome girdėję, bet kaip džiugu, kad galėjome patys tai išbandyti.

Šventinis koncertas, neatsiejama šventės dalis. Čia skambėjo dainos, sukosi šokėjai. Miestas turėjo svečių ir iš Latvijos. Gražu buvo žiūrėti į kaimynų pasirodymus, su tautiniais rūbais, skambant jų liaudies muzikai.(nuotr. iš interneto)

Lankoje prie Nemuno buvo sukrauti šventiniai laužai. Laužai turėjo savo savininkus, todėl kai kurie sukrauti paprastai, kai kurie išradingiau.
Temstant laužai sulieosnojo, galėjome pasigrožėti gražiu reginiu, pasiklausyti koncerto.

Vakarą vainikavo lazerių šou ir fejerverkai. (nuotr. iš interneto)

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą