BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

JURBARKO MIESTO ŠVENTĖ

Vos prieš porą savaičių mūsų mieste virte virė gyvenimas. Miestas šurmuliavo nuo renginių gausos, nes vyko Jurbarko miesto ir verslo dienos 2018. Šitoks renginys mūsų mieste vyksta jau net 18 - tą kartą.


Nuo pat ryto miesto senamiestyje vyko amatų mugė, kurioje buvo galima rasti nuo riestainio iki masyvių medžio dirbinių.Kas lankėsi norėdami tik “akis paganyti”, kas norimų daiktų įsigyti.


Tuo pačiu ir koncertinių pasirodymų netrūko. Ir mūsų miesto saviveiklininkai ir miesto svečiai džiugino savo pasirodymais.
Ir sporto mėgėjams buvo ką veikti. Vyko gatvės krepšinio varžybos, bei solidarumo renginys “Bėgimas už galimybę judėti”. Parodyti savo solidarumą neįgaliesiems galėjai būdamas ne tik dalyviu, ir žiūrovu, bet įsigydamas marškinėlius. Ką mes ir padarėme. Be abejo sūnutis sudalyvavo ir net dvejose bėgimo distancijose.


Bėgimas įspūdingas buvo dar ir tuo, kad viena distancija buvo skirta bėgimui su augintiniais. Gražu buvo žiūrėti kaip dalyviai bėgo su šuniukais, kačiukais glėbyje, net ir vėžliukas buvo dalyvių tarpe.
Prie Nemuno vyko kita šventės dalis “Žiobrinės”, kaip ir visur kitur netrūko šokių, dainų, žaidimų. Bet buvo galima paskanauti ir ant laužo keptų žiobrių. O žvejai mėgėjai dalyvavo žvejybos varžytuvėse. (nuotr. iš interneto)

Mažyliams netrūko linksmybių batutų erdvėje.

O atokiau nuo pačio miesto, Smalininkų miestelio kartodrome vyko Moto Jurginės - motociklininkų suvažiavimas ir šventė. Čia taip pat netrūko koncertų, linksmybių. Motociklininkų paradas atvyko ir į Jurbarką.

Šventės ir renginiai visada baigiasi, bet visada smagu juos prisiminti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą