BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2018

Atostogų parkas, vieta į kurią norisi sugrįžti…

2018-02-24

Jei nori atostogų susiruošk į Žibininkus. Vien čia atvykus tu jau atostogauji. Kitaip neįmanoma, nes atvykai į ATOSTOGŲ PARKĄ.

Kas gi tai? Tai poilsio ir sveikatinimo kompleksas, netoli Palangos. Tai nakvynė, baseinai ir pirtys, SPA ir sveikatinimo procedūros, sporto klubas, pramogos… Kiekvienas ras kas jam tinka ir patinka.
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Brangiausios spalvos popieriniuose darbeliuose…

2018-02-17

Visiems žinomi dainos žodžiai:
“Geltona spalva- tai saulė
Žalia - tai laukų spalva,
Raudona spalva-tai kraujas,
Kartu jos- tai Lietuva. ”
Ir dar geriau žinoma, kad tai mūsų tautos vėliavos spalvos.Net ir mažieji Lietuvos piliečiai anksti išmoksta šias spalvas.
Malonu, kad šios dainos, ir dar kitų gražių dainų apie Lietuvą, autorius K. Vasiliauskas  yra iš mūsų krašto.
Tereikia spalvoto popieriaus ir trispalvė suplevėsuoja popieriniuose darbeliuose.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Kaip mes paminėjom Lietuvos šimtmetį Jurbarke…

2018-02-17

Lietuvos šimtmetis atšvęstas, paminėtas visuose Lietuvos kampeliuose: dideliuose ir mažuose miestuose, miesteliuose ir net mažutėse gyvenviečių bendruomenėse.
Šią dieną lietuviai parodė, kad yra vieningi, išradingi, kūrybingi, linksmi ir besišypsantys… Šią dieną prisiminti istoriniai įvykiai, paminėti didūs ir įžymūs žmonės.
Džiugu klausytis kaip mūsų penktokas pažėrė tokių faktų, kurių mes ir negirdėję. Džiugu, kad ne tik šventėme, bet praturtinome žinių bagažą.
Mūsų miestas Jurbarkas taip pat nestokojo įvairių įdomių renginių. Visuose sudalyvauti niekaip nebūtų pavykę. Todėl kai kur dalyvavom vieni, kai kur kiti.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

SU GIMTADIENIU, LIETUVA…

2018-02-14

Su gimtadieniu, Lietuva…
Laikotarpis, skirtas pasiruošimui šiam gimtadieniui, tikrai ypatingas. Visi bando sukurti kažką neįprasto, kažką orginalaus. Tiek didelių, tiek mažų darbuose atsispindi meilė Lietuvai.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Užgavėnės ir morių paradas…

2018-02-13

Žiema, žiema, bėk iš kiemo…
Na kurioje Lietuvos vietovėje neskambėjo šie žodžiai. Kur šventė buvo triukšmingesnė, kur ramesnė, bet visur buvo vaišinamasi blynais, deginamos morės, žaidžiami žiemos išvarymo žaidimai ir neapsieita be persirengėlių.
Mokyklose, darželiuose, miestų aikštėse visur suliepsnodavo laužai…
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

KITOKIE ŽAISLAI

2018-02-09

Tėtis, benaršydamas interneto platybėse, vis suranda įvairių kūrybinių žaislų, konstruktorių.. Žaislų, kuriais gali žaisti mokinukai.Kai kurie jų turi žaidybinę vertę ilgesniam laikui. Ta prasme, kad galima sukonstruoti, išardyti ir vėl konstruoti.
O kai kurie panaudojami tik vieną kartą. Tai būna smagus kūrybinis procesas, susipažinimas su įvairiausiomis naujovėmis.
Štai, kad ir šis keistas statinys. Galėtume pavadinti konstruktoriumi, nes jis sudėliotas iš atskirų, smulkių detalių. Kas gi tai? Tai modeliukas, sukurtas pagal tikrus vieno olando kūrinius.
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Kompiuteriukai penktokams

2018-02-08

Tikriausiai teko girdėti apie tokį projektą “Kompiuteriukai penktokams”. Atrodo tokia graži iniciatyva, vaikai suintriguoti, pakylėti ir labai laukė to momento kad gaus tą kompiuteriuką.
Aišku reikėjo ne tik laukti, reikėjo pasidomėti kas tai per kompiuteriukas ir ką su juo reikės daryti. Tai „BBC Micro:Bit” kompiuteriukas. Ir dauguma neįsivaizdavę kas tai per daiktas, labai nusivylė jau vien jį gavę…
Mintis ir idėja labai graži. Puiku, tai yra priemonė, kuri supažindins vaikus su programavimu, padės išmokti programuoti, pagilins įgūdžius.
Galbūt didesniuose miestuose, penktokų informacinių technologijų pamokose vaikai mokomi su jais dirbti. Mano nuomone taip ir turėtų būti, jei jau vykdoma tokia iniciatyva tai mokymosi programoje galėtų būti įtrauktas ir darbas su „BBC Micro:Bit”
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams