BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2017

PABĖGIMO KAMBARYS JURBARKE

2017-11-27

Nenustygstame…Norim pramogų, veiklos…
Todėl ištaikę laisvesnę popietę, nors mokinukams tokių būna nedaug, išbandėme jau kažkada aprašytą pramogą “Pabėgimo kambarys”.
Kodėl ir vėl apie tai rašau, ogi todėl, kad šis pabėgimo kambarys įrengtas mūsų mieste ir kas kelia didžiausią nuostabą - jo lankymas visiškai nemokamas. Taip jis tikrai šiek tiek paprastesnis negu didmiesčiuose, bet tikrai įdomus ir nėra visiškai lengvas. Mes esame buvę ne viename ir vis tiek strigome, azartas tikrai apima, ieškom, pykstam, vėl bandom išsiaiškinti supainiotas užuominas.
Nežinantiems, dar kartą paaiškinsiu kas tai per pramoga. Tai tartum rebusas: bandai išsiaiškinti užuominas tarp randamų daiktų, plakatų, nuotraukų. Dėlioji tartum mozaikos gabalėlius, atrakini spynas, randi kitas užduotis, kol galų gale surandi raktą, kuriuo atsirakini užrakintas duris ir ištrūksti iš užrakintos patalpos. Ištrūkti reikėtų per valandą, tada būtum pilnai įvykdęs žaidimo sąlygas. Bet norisi kuo greičiau, na ir kas nenori pasiekti kuo geresnių rezultatų.
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

ŽAISLAI MOKINUKAMS IR NE TIK…

2017-11-20

Jei yra manančių, kad vaikams ūgtelėjus jiems nebereikia pirkti žaislų pasakysiu, kad tai netiesa.

Žaislų reikia, ne tik telefonų ir kompiuterių. Nors neimsiu teigti, kad nesėdi mūsų mokinukas prie kompiuterio, ar nemaigo telefono.Visko būna, visko ir reikia…
Žaislus perkame tokius, kurie lavintų įgūdžius, ko nors išmokytų, patobulintų. O kartu su vaikais neatsiliekame ir mes, susipažįstame su naujovėmis.
Šį kartą mūsų dėmesį patraukė dar nematytas 3d metalinis konstruktorius.
Tai tikrai sudėtingas konstruktorius, jis skirtas tik nuo 14 metų,
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Kauno šviesų festivalis…

2017-11-20

Sakyčiau gana puiki idėja taip išsklaidyti tamsą, nušviečiant tam tikrus pastatus įvairiomis spalvomis. Ne tik tamsą, bet ir niūrias nuotaikas, kurias sukelia toks lietingas ruduo.
Tikriausiai jau grožėjotės, lankėtės…
O jei ne, mes pasidalinsime savo patirtomis akimirkomis.Kiekvieną lapkričio savaitgalį taip nušvinta vis kitas Kauno pastatas. Mes grožėjomis nušviestu Soboru (Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia).
Jau buvo apšviesta Kauno pilis, o sekantį savaitgalį nušvis Jėzuitų bažnyčia. O gruodį nušvis Kauno muzikinis teatras.
“Kauno šviesų festivalis - Kauno miesto savivaldybės iniciatyva. Jį įgyvendina viena iš šviesos instaliacijų pradininkių Lietuvoje „Leggato” komanda.”
Gaila, kad Kaunas mums ne visai šalia, tai tikrai nelabai turime galimybių apsilankyti kiekvieną savaitgalį.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams