BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2017

Mes riedėjome dviračiais…

2017-09-26

Praėjęs savaitgalis buvo saulėtas ir šiltas. Oras kaip tik toks kai norisi nuveikti ką nors gryname ore.
Ką nuveikėm mes ir mūsų mokinukas Airidas? Ogi sudalyvavom renginyje “Riedėk Jurbarke”
Kaip jau žinome rugsėjo 22 diena yra tarptautinė diena be automobilo. Tai kaip tęstinumas šios dienos ir buvo suorganizuotas renginys aktyvaus judėjimo mėgėjams. Šį kartą žmonės buvo paskatinti susiburti draugėn, ir kartu pasivažinėti mūsų miesto dviračių takais.
Toks renginys mūsų miestui - naujovė. Ir tikrai džiugu, kad žmonių pritraukė nemažai. Šeimos, draugai, bendradarbiai ir visokios kitokios grupelės su dviračiais rinkosi starto vietoje. Čia reikėjo užsiregistruoti, pasirenkant vieną iš tokių kategorijų
1. “Masiškiausia grupė”
2. “Riedanti šeima”
3. “Jauniausi”
4. “Romantiškiausia pora”
5. “Linksmiausi”
6. “Išradingiausi”
7.” Riedantys kolegos”
Buvo įteikti žemėlapiai,, lipdukai ant dviračių, skarelės. Ir palinkėta smagios kelionės.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

PRAMOGOS TAURŲ NUOTYKIŲ PARKE

2017-09-10

http://tauruparkas.lt/trumpai-apie-safari.html

Apie Taurų nuotykių esate visi girdėję, bet dar kartelį trumpai pristatysiu kokias pramogas čia galima rasti. Tai: laipiojimas medžiais, nakvynė medyje, apsilankymas pilyje, Safari (ekskursija po Tauragės apylinkes visureigiu), pramogos mažiesiems žaidimų aikštelėje
Ypač džiugu, kad parkas nuolat atsinaujina, atsiranda naujų pramogų. Štai ir šiais metais įrengtas naujas čiuožimo kalnelis. Čiuožiama padangomis. Kalnelis susideda iš dviejų trasų, viena ekstremalesnė, nes trasos pabaigoje laukia šuolis ir nusileidimas ant oro pagalvės. Kita ramesnė, bet nei kiek neprastesnė.
Padangos yra vienvietės ir dvivietės, pasirenkama pagal poreikį.
Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

MŪSŲ POMĖGIAI IR LAISVALAIKIS

2017-09-01

Mūsų šeimai poilsis asocijuojasi su savaitgaliais ir tuo, kad dumsime iš namų. Ilsėsimės nuo kasdienybės , pasisemsime kažkokių naujų įspūdžių. Nesvarbu, kad po tokio poilsio dažniausiai grįžtame pavargę. Bet tas nuovargis būna tartum energijos užtaisas ateičiai.
Šeimos berniukus, didelius ir mažus žavi apžvalgos bokštai, ir aplankydami kokią nors, dar nelankytą vietovę, pasidomime ar netoliese nėra apžvalgos bokštų.
Šią vasarą pavyko aplankyti keturis, tarp jų ir Anykščių lajos taką.
Airidas, anksčiau skaičiuodavęs kiek laiptelių užkopia aukštyn, šiemet jau skaičiuoja kiek kartų užkopia į vieną ar kitą bokštą. Nes vieno karto niekaip neužtenka. Juk poilsis ir sportas, kojų mankšta - neatsiejami.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams