BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2017

Atradome polimerinį molį…

2017-04-22

Pamatę skelbimą, kad vyks edukacinis užsiėmimas, kuriame bus galima prisiliesti prie polimerinio molio, jau nekantraudami laukėme tos dienos.
Kaip aš džiaugiuosi, kad mokinukui dar lig šiol įdomu viskas kas nauja, kad mokinukas nesigėdi prisiliesti prie to, prie ko daugiausiai liečiasi moteriškosios lyties atstovės.
Turiu prisipažinti, kad ir aš tik teoriškai žinojau kasgi tai yra.
Ir paėmusi jį į rankas buvau labai maloniai nustebinta.
Galvojau, kad tai bus šiek tiek “purvinas” užsiėmimas. Bet suklydau, polimerinis molis labai smagus minkyti, lipdyti, kurti, ekspermentuoti. Taip neįtikėtinai gražiai susilieja spalvos. Ir spalvų pasirinkimas gana platus.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

IR ŠVENTES ŠVĘSTI MĖGSTAM KITAIP (VELYKOS)

2017-04-17

Mūsų Velykų šventimas prasidėjo šeštadienio vakarą, kai apsilankėme bažnyčioje Velyknakčio mišiose. Nors nesame labai praktikuojantys katalikai, bet apsilankymas bažnyčioje suteikia rimties. Į namus parsinešėme pašventintą Velykų žvakę.
Pirmąją Velykų dieną priiminėjome svečius, ir svečiavomės patys. Daužėme kiaušinius, bandydami jų tvirtumą, ridenome…Smagu, kad mūsų draugijoje ridenimas tiesiog privalomas tiek mažam, tiek dideliam…
Šiemet namuose turėjome puikų pagalbininką…

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Paroda pritraukianti berniukus ir jų tėvelius…

2017-04-07

Šią savaitę apsilankėme dar vienoje mažutėje parodoje. Šįkart paroda buvo įdomi ne tik mokinukui, mamai, bet ir tėveliui.
Kaip nuostabu kai pomėgis virsta kolekcija, paskui ir paroda. Paroda nedidukė, bet labai orginali ir patraukli.Vienos bibliotekos darbuotojos dėka, galėjo ir bibliotekos lankytojai pasigrožėti lėktuvų, laivų ir kitos karinės technikos modeliukais.
Ne tik pasigrožėti, bet ir susipažinti su tikroviška karine technika, sumažintame variante.
Kaip pasakojo parodos organizatorė, ji ilgai įkalbinėjo savo kaimyną pademonstruoti viešai savo ilgamečio pomėgio vaisius.
Modeliukai labai trapūs, nes jie sukonstruoti iš popieriaus. Todėl ir apsaugine juosta aptverti, galima apžiūrinėti tik iš tolo.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams