BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atradom naują vaikišką priemonę dantukų priežiūrai

Labai džiaugiamės galėję išbandyti Jordan tarpdančių siūlą su laikikliu.
Mamai buvo paskata supažindinti sūnų su tarpdančių siūlo naudojimosi technika. Net pati stebiuosi savimi, kodėl šito iki šiol dar nepadariau.
Mūsų šeimoje naudojamas Glister tarpdančių siūlas, vyresnysis naudoja jį jau seniai. Todėl į kitus nesidairėm, o pasirodo be reikalo.


Nes vaikams siūlas su laikikliu tikrai puikus dalykas. Ypač tik pradedančiam naudoti.
Net ir mama neiškentė neišbandžius. Aišku laikiklis ir siūlas nepritaikytas suaugusiems, bet pajusti, kad tai tikrai nebloga priemonė pavyko.
Asmeniškai aš galiu teigti, kad su laikikliu siūlą daug daug patogiau naudoti nei be laikiklio.


Patogu prieiti prie kiekvieno dantuko, tiek viršuje, tiek apačioje.

Siūlas švelnaus vaisinio skonio. Džiugu, kad skonis ne per daug intensyvus.

Išlenktas ir suapvalintas laikiklio kotelis patogus vaikiškai rankytei.Norėtųsi gal, kad laikiklio kotelis būtų kiek iš minkštesnės, elastingesnės medžiagos.
Ką galima pasakyti apie dizaino patrauklumą? Pastebėjau, kad laikiklių yra mėlynų ir rožinių. Puiku, gali būt ir dar platesnis spalvų pasirinkimas, vaikai mėgsta spalvingumą. Dar gal norėtųsi kokios dėžutės laikikliui laikyti.. Kad vaikutis panaudojęs galėtų saugiai jį pasidėti. Ir su sekančiu prekės įsigijimu galima būtų pirkti tik antgalius su siūlu. Nes manau, kad laikiklis tarnaus ilgesnį laiką. Nors tvirtumą įvertinti galėsim tik sunaudoję visus 36 antgalius.
Antgalio pakeitimas mano sūnui nesukėlė problemų.Išmoko dar greičiau nei suaugę. Vaikai drąsesni ir labiau pasitiki savimi. Mažesniems vaikučiams, mažiems pirštukams gal tai padaryti kiek sunkiau.

Džiaugiamės atradę šią puikią priemonę, skirtą dantukų priežiūrai.
Patinka mums atrasti ir išbandyti kažką naujo. Vaikas išbandydamas taip pat mokosi pasirinkti tinkamesnę naudoti prekę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą