BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atostogų parkas, vieta į kurią norisi sugrįžti…

Jei nori atostogų susiruošk į Žibininkus. Vien čia atvykus tu jau atostogauji. Kitaip neįmanoma, nes atvykai į ATOSTOGŲ PARKĄ.

Kas gi tai? Tai poilsio ir sveikatinimo kompleksas, netoli Palangos. Tai nakvynė, baseinai ir pirtys, SPA ir sveikatinimo procedūros, sporto klubas, pramogos… Kiekvienas ras kas jam tinka ir patinka.

Mes pasirinkome “Laisvalaikio dovanos” pasiūlymą. Labai puikus  ir patogus šis tinklapis, įvairus pasirinkimas. Neišeinant iš namų gali išrinkti nepakartojamą dovaną tiek artimam žmogui, tiek pramogą savo šeimai. Šioje elektroninėje parduotuvėje daugiau nei 1000 pasiūlymų. Pramogauti siūlome ne tik Lietuvoje. Dovanos suskirstytos pagal kategorijas, vietovę…
Išsirinkti galima tiek  pagal poreikius, tiek pagal galimybes. Taikomos įvairios nuolaidos.
Dovanos kuponą galima gauti elektroniniu paštu, galima per kurjerį ar paštu. Netgi galima rinktis dovanų čekį tam tikrai sumai.

https://www.laisvalaikiodovanos.lt

Mūsų pasirinkimas.

https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/sveikatinimo-poilsis-dviem-atostogu-parke

Pasirinkti iš Laisvalaikio dovanų gerai dar ir todėl, kad paskaičiavus finansiškai labiau naudinga, nei nuvažiavus į vietą ir renkantis atskirą pramogų paketą.

Nors tai pasiūlymas pailsėti dviems, ilsėtis keliavome trise, nes neįsivaizduoju poilsio be vaiko. Už sūnų reikėjo susimokėti papildomai. Priemoka už vaiką priklauso nuo jo amžiaus. Iki 4 metų nemokamai, iki 12 vienokia, vyresniems kitokia. Prireikus pastatoma dar viena lova vaikui. Apsigyventi galima viešbučio numeriuose arba rąstinėse vilose. Rąstinės vilos, nuostabus pasirinkimas. Čia apsigyventi galima net su savo augintiniu (už papildomą mokestį). Nors vilos šiek tiek atokiau nuo pagrindinio viešbučio pastato, nebijantiems šiek tiek pajudėti, tai nei kiek negąsdina. Tai tartum atskiras vilų miestelis, turintis ir savo restoraną.

Vasarą dar veikia štai toks tartum muziejinis miestelis su arbatine… Darbuotojos pasakojo, kad kiemelyje vasarą netrūksta edukacinių užsiėmimų. Šiuo metu čia karaliauja mediniai besmegeniai…

Prie kiekvienos vilos yra terasa, šašlykinė. Vaikams netrūksta sūpynių.
Namelis jaukus ir erdvus. Su televizoriumi, židiniu, šaldytuvu. Yra virdulys ir būtiniausi indai.

Šalčio nebijom, todėl ir arbatą gėrėme šaltukui bežnaibant skruostus. Norint užsikurti židinį, reikia užsisakyti malkų paketą. Net ir šašlykų kepimui galima užsisakyti.

Gamtos apsuptyje, tyla ir ramybė. Pasivaikščioti kelelis veda į miškelį. Pataikėme nerealiu oru, tikra žiema - sniegas ir lauke spaudžiantis šaltukas. Vaizdas kaip atvirutėje. Galėčiau vaikščioti ir vaikščioti, man net baseinų nereikėtų… Bet mūsų kompanijoje yra svajojančių apie baseinus ir pramogas. Todėl iškeliaujam pramogauti…

Vaiko svajonė - baseinai. O jų čia yra ne vienas. Pagrindinis sportinis baseinas, 25 metrų ilgio, 4 takeliais, startiniais bokšteliais ( nuo kurių taip smagu šokinėti). Mus sužavėjo treniruoklių baseinas. Treniruokliai vandenyje - dar to nebuvome išbandę. Jame įrengti ir purkštukai, ir kaskados. Šiame baseine, 4 kartus per dieną, vyksta nemokamos treniruotės. Mažyliams yra atskiras žaismingas vaikų baseinėlis, su spalvingomis dekoracijomis. Puiku, kad tai yra visiškai atskira patalpa. Mažieji mažiau pervargsta nuo visuotinio šurmulio ir triukšmo. Net 4 erdvūs masažiniai baseinai. 3 viduje ir 1 lauke, su skirtinguose aukščiuose įrengtais purkštukais, geizeriais.

Dar mus sužavėjo Kneipo takelis. Įvairiais yra tekę žingsniuoti, bet toks, su vandeniu, mums buvo naujovė. Takelio dugnas nusėtas skirtingo dydžio akmenėliais, o atskiros dalys pripildytos skirtingų temperatūrų vandeniu. Čia brendi šaltu vandeniu, čia šiltu…

Pirčių kompleksas tai taip pat ta vieta, kur gausu lankytojų. Baseino zonai priklausančios ir mūsų išbandytos pirtys: Garinė druskų pirtis. Į ją įeinant galima pasisemti druskos. Ir pirtyje ja ir nusėdusiu garu, švelniai išsitrinti kūną.

Kvepianti pirtis “Riauška”. Ji pavadinta ežero vardu. Šiame ežere išgaunamas purvas - sapropelis. Jis naudojamas ir kitose procedūrose. Pirties temperatūra 60 - 70 laipsnių, todėl gerai įšilus nebaisu ir į lauke esantį sūkurinį baseinėlį nubėgti. Nuostabu - ore gerokai žemiau 0 (mūsų apsilankymo metu buvo -10), mėgaujiesi sau baseino malonumais, joks šaltis nebaisus.

Tradicinė lietuviška pirtis “Perenė”. Šioje pirtyje kas valandą rengiamos programos. Verta išsirinkti ką nors ir išbandyti. Tada pajusi ką reiškia tikras pėrimasis. Kiekviena programa kitokia, čia galima pasimėgauti natūraliais aromatais, išmokti teisingo pėrimosi vantomis, susipažinti su kitomis pirčių subtilybėmis. Programas vedantis pirtininkas, viską aiškina, juokauja, bendrauja su programos dalyviais. Kol tėtis buvo su vaiku, mama sudalyvavo programoje “Vėliava”.  Mojant drobine vėliava, garas palengva nuleidžiamas ant sugulusių ant gultų žmonių. Karštis atrodo tikrai didelis, sušylama kaip reikiant…

Dar yra kelios pirtys, kurios neįeina į lankomų baseino zonoje sąrašą. Apie jas pasakyti negaliu nieko. Tai: infraraudonųjų spindulių pirtis, lauko pirtys “Širšių lizdas” ir “Ponų pirtis”.

Lankytojų rūbinė erdvi, su persirengimui skirtomis, gan nemažomis kabinomis. Tokio tipo rūbinės man labiausiai patinka. Lankantis su šeima lengviau susižiūrėti vaikus, padėti jiems persirengti ir išsidžiovinti. Visoje baseinų zonoje yra gausu gultų. Gultai labai įdomiai ir praktiškai išdėstyti. Kai kurie yra visai šalia baseinų, kiti kyla tartum per tris aukštus. Gali mėgautis ramybe būdamas toliau nuo baseino, kartu stebėti kitus besimaudančius.

Mes dar pabuvojome druskų kambaryje. Haloterapija - gydymo būdas, kai sukuriamas druskų kasyklų mikroklimatas su pastovia temperatūra ir pastoviu oro drėgnumu. Druska pasižymi gydomuoju, priešuždegiminiu poveikiu, stiprina imunitetą. Vienu metu šioje procedūroje gali dalyvauti 10 žmonių. Patogios kėdės, mažieji su esamais smėlio žaisliukais gali statyti druskos pilis. Jaukus apšvietimas, atpalaiduojanti muzika ir druska, padeda pajusti atpalaiduojantį poveikį.

Tėtis su mama pasimėgavo sapropelio ir geotermino vandens vonia “Jaunystė“. Tai mineralų prisotinta ir gydomosiomis savybėmis pasižyminti procedūra. Sapropelis tai purvas išgautas iš “Riauškos” ežero. Ši vonia pasižymi tokiomis savybėmis: teigiamai veikia širdies kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų sistemų būklę; mažina nuovargį, įtampą, apatiją; gerina miego kokybę; gerina apetitą; sumažėja raumenų tonusas, išsiplečia kraujagyslės; gerėja inkstų veikla; suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka; į audinius patenka daugiau deguonies. Pasinėrus į vonią mėgaujiesi žvakių šviesa, tyliai grojančia muzika. Po procedūros nusiprausi po šiltu dušu. Gal vaizdas nėra itin viliojantis, pojūtis nuostabus.

Visa šeima išbandėme gydomąsias inhaliacijas. Sūnus - mineralinio vandens, tėveliai - bičių pikio. Inhaliacijų patalpoje patogios kėdės, jaukus interjeras. Vienu metu gali talpinti 5 lankytojus. Inhaliacijos puikiai išvalo kvėpavimo takus, atlieka puikų gydomąjį poveikį vos pasireiškus pirmiesiems peršalimo simptomams.

Visur pasitinka malonus personalas. Jauku pasėdėti, galima paskanauti žolelių arbatos. Yra kuo pasigrožėti.

Pavalgyti, užkąsti ar atsigaivinti siūlo restoranas “Druska”. Jame mes pietavome, taip pat ir valgėme gausius ir sočius pusryčius, įeinančius į poilsio kuponą. Jauki aplinka, malonus aptarnavimas, skanus ir estetiškai patiektas maistas. Maloniai nustebina ir nuteikia pirmiausiai atnešama užkandėlė, patiekiama ant druskos plytelės. Ne veltui lankėmės restorane “Druska”.

Restoranas “Old Fox Grill” yra pakeliui į rąstinių vilų miestelį. Jo išvaizda ir interjeras priderintas prie vilų.

Baras “Prie pirties” randasi baseinų ir pirčių zonoje. Pasirinkimas gan platus: įvairūs užkandžiai, picos, kokteiliai, šviežiai spaustos sultys. Patogus atsiskaitymas prispaudus laikrodėlį, o sąskaita apmokama jau išeinant baseino registratūroje. Visko, ką siūlo šis Atostogų parkas išvardinti neįmanoma. Pramogų, sveikatinimosi ir SPA procedūrų čia siūloma daugybė. Vienokios siūlomos vasarą, kitokios žiemą. Pasirinkimas ne tik įvairus, bet ir gausus.
Mes nuostabiai praleidome laiką. Dar nespėję išvažiuoti jau žinojome, kad norėsime sugrįžti. Žinome kaip čia nuostabu žiemą, bet norėsime įsitikinti, kad dar nuostabiau kitu metų laiku.

Patiko (2)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Atostogų parkas, vieta į kurią norisi sugrįžti…”

  1.   raneta rašo:

    labai dziaugiuosi jusu poilsiu,Atostogu parke,labai puikiai ir aiskiai aprasiai,skaitydama ysivaizdavau kad as irgi pramogauju,butinai turesiu netik mintyse bet istikruju apsilankyti,aciu uz puiku straipsny,

  2.   gintares rašo:

    Butinai uzsimaniau ir as ten pabuvoti…

  3.   rengri rašo:

    Sveiki, puikiai aprašytos atostogos ir dar su nuotraukomis, kad pamačius tikrai norisi tokių savaitgalio atostogų. Ačiū, kad pasidalinote.

Rašyk komentarą