BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apsilankymas Raudonės bibliotekoje…

Šiandien Atvelykis.
Greitai pačių gražiausių pavasario švenčių prisiminimai nusės užmarštin. Tad dar norime pasidalinti įsimintinomis akimirkomis iš šio šventinio laikotarpio.

Belaukdami, besiruošdami šventėms, norėjome nuveikti kažką tokio, nekasdieniško…
Domėjomės kas vyksta mūsų mieste ar aplinkiniuose miesteliuose. Mūsų dėmesį patraukė renginys Raudonės bibliotekoje, kurio metu buvo galima pasimokyti dekupažo technika marginti kiaušinius.
Tad išsiruošėme į žavų Raudonės miestelį, kuriame stūkso garsioji Raudonės pilis.
Bibliotekoje buvome labai šiltai priimti. Negana to, kad gavome puikią pamoką, buvome aprūpinti visomis priemonėmis, bet dar ir mielų , rankų darbo dovanėlių gavome.

Žavimės to miestelio šauniomis moterimis, kurios moka kurti tokias grožybes. Kuria, ir savo žiniomis dalinasi su kitais.
Grožėjomės pamokėlę pravedusios mokytojos margučiais.

Mokytoja labai išsamiai viską paaiškino, kantriai mokė ir drąsino, mus pradedančiuosius.

Dar galėjome apžiūrėti nedidukę, bet įspūdingą parodą. Darbeliai tokie nematyti, savo spalvingumu ir margumu taip tiko artėjančioms Velykoms. Kas įspūdingiausia, kad šie darbai sukurti iš kryžiažodžių žurnalų pakraščiukų. Taip mums pasakojo bibliotekininkkė. Darbų autorė labai mėgsta spręsti kryžiažodžius, pastebėjusi spalvingus puslapius, sugalvojo, kad žurnaliukus galima prikelti antram gyvenimui. Nuostabu… Ir džiugu, kad tai ką sukūrė parodė ir kitiems. Galime didžiuotis, kad mūsų kaimuose žmonės neleidžia laiko veltui, jie ir dirba, ir kuria…
Kad tai tikrai pagaminta iš kryžiažodžių žurnalų galima įsitikinti gerai įsižiūrėjus. Nes ne viename darbelyje matomi žodžiai: sudoku, surašyk, skaičiai ir kiti panašūs.


Išvykome iš šios bibliotekos kupini įspūdžių, pakilios nuotaikos, susiradę naujų draugų. Galime dar kartelį tarti nuoširdų ačiū…

Patiko (1)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Apsilankymas Raudonės bibliotekoje…”

  1.   Raneta rašo:

    tikrai labai patiko suzinojome daug visokiu dekupazo gudrybiu,kurias galejome isbandyti,grozejomes puikiais ranku darbeliais kurie puose biblioteka,nuosirdus aciu,sekmes jums

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą