Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2018-02-09

KITOKIE ŽAISLAI

Publikuota: veikla, žaislai

Tėtis, benaršydamas interneto platybėse, vis suranda įvairių kūrybinių žaislų, konstruktorių.. Žaislų, kuriais gali žaisti mokinukai.Kai kurie jų turi žaidybinę vertę ilgesniam laikui. Ta prasme, kad galima sukonstruoti, išardyti ir vėl konstruoti.
O kai kurie panaudojami tik vieną kartą. Tai būna smagus kūrybinis procesas, susipažinimas su įvairiausiomis naujovėmis.
Štai, kad ir šis keistas statinys. Galėtume pavadinti konstruktoriumi, nes jis sudėliotas iš atskirų, smulkių detalių. Kas gi tai? Tai modeliukas, sukurtas pagal tikrus vieno olando kūrinius.


Tikrovėje jis vadinamas “Paplūdimio žvėrimi”. Tai statinys iš plastikinių vamzdelių, sukonstruotas taip, kad atrodo turi galūnes - kojas, vėjui pučiant į propelerį, galūnės ima kilnotis ir jis juda. Kadangi palūdimiuose vėjo netrūksta, tad tokius “žvėriukus” kūrėjas ir išbando būtent juose. Kad neįkristų į vandenį, įtaisyti jutikliai, kurie pajautę vandenį netoliese, pasuka konstrukciją kita kryptimi.
Žmogus, sukūręs šį statinį net 20 metų paskyrė tokių mechanizmų statymui, kūrimui, tobulinimui.
Štai nuoroda į video, kur galima pamatyti kaip juda toks milžiniškas statinys.
https://www.youtube.com/watch?v=KsqlnGMzMD4

O ši nuotrauka iš interneto. Tai kūrėjas ir jo kūrinys.

O kaip juda Airido modeliukas - žvėriukas? Jis keliauja jeigu į propelerį nukreipiama oro srovė.. Pūtėme visi:ir burnomis, kol galvos apsisuko, ir mamos plaukų džiovintuvu, ir net balionų pūtimo pompa.
Štai tokiais žaislais laisvalaikiu žaidžia mokinukas ir ne tik jis…

Patiko (0)


Atgal į: KITOKIE ŽAISLAI